• Asambleja e kabllove

  Asambleja e kabllove

  img_11
 • instalime elektrike-Pajstër

  instalime elektrike-Pajstër

  img_11
 • Lidhës teli në tabelë

  Lidhës teli në tabelë

  img_11
 • Lidhës nga bordi në bord

  Lidhës nga bordi në bord

  img_11
 • IO-lidhës

  IO-lidhës

  img_11

RRETH KOMPANISË

 • Dong Guan Kaweei Electronic, Co., Ltd, është e specializuar në zgjidhjen dhe prodhimin e parzmoreve të telave dhe lidhësve të nivelit të lartë.
 • Kompania është gjetur në vitin 2013 dhe ndodhet në Dong Guan, Kinë.
 • Si lider në industrinë e Parzimit të Telit dhe Lidhësve, ne kemi mbajtur parimin "Cilësia është Prioriteti Kryesor" për të bërë më të mirën tonë për të ofruar shërbime me vlerë të shtuar për klientët.
 • Cilësi e garantuar dhe fleksibilitet dhe përgjigje e shpejtë dhe zgjidhje e plotë inxhinierike.
 • ISO9001/IATF16949/UL e çertifikuar dhe e pajisur me makineri dhe mjete të ndryshme inspektimi për sigurimin e cilësisë.
 • Linja e avancuar e prodhimit të automatizimit të plotë dhe gjysmë-automatizimit nga Plastic Injection, Stamping, Teli Prerje, Crimping.
 • Testimi i Sistemit të Pavarur për procesin e NPI.
 • Ekipi inxhinierik me aftësi të forta për zgjidhjen e projektimit.
 • ERP e kompletuar për menaxhimin e përgjithshëm të funksionimit.
 • Hapësirë ​​pune e respektueshme dhe komode për punonjësit.

Shiko më shumë
21311

PRODUKTE TË REJA

 • Kabllo USB 3.1 Kabëll mashkull në tip C

  Kabllo USB 3.1 Kabëll mashkull në tip C

  img_11
 • Parzmore instalime elektrike ODM OEM të automobilave për montimin e kabllove të makinës automobilistike

  Parzmore instalime elektrike ODM OEM të automobilave për montimin e kabllove të makinës automobilistike

  img_11
 • Parzmore torno dixhitale e kontrolluar Kabllo torno e personalizuar e personalizuar

  Parzmore torno dixhitale e kontrolluar Kabllo torno e personalizuar e personalizuar

  img_11
 • Makinë instrumentesh të automjeteve lidhëse me kabllo OBD 16P në OBD 16P

  Makinë instrumentesh të automjeteve lidhëse me kabllo OBD 16P në OBD 16P

  img_11
 • Montimi i kabllove ODM M8 6PIN Mashkull IP68 i papërshkueshëm nga uji

  Montimi i kabllove ODM M8 6PIN Mashkull IP68 i papërshkueshëm nga uji

  img_11
 • Transmetim i linjës së të dhënave me kabllo LAN me cilësi të lartë ODM me shpejtësi të lartë për Wi-Fi të laptopit

  Transmetim i linjës së të dhënave me kabllo LAN me cilësi të lartë ODM me shpejtësi të lartë për Wi-Fi të laptopit

  img_11
 • ODM M12 4PIN Mashkull IP67 IP68 Montimi i kabllove të papërshkueshëm nga uji

  ODM M12 4PIN Mashkull IP67 IP68 Montimi i kabllove të papërshkueshëm nga uji

  img_11
 • Koka femër ODM 20 Pin në kabllon RJ45

  Koka femër ODM 20 Pin në kabllon RJ45

  img_11
 • Lidhës OEM Dupont 10 pin me lidhës me montim kablloje lidhëse automatike për pajisjen e kontrollit

  Lidhës OEM Dupont 10 pin me lidhës me montim kablloje lidhëse automatike për pajisjen e kontrollit

  img_11
 • ODM USB TYPE C Kabllo të dhënash për ndryshimin e të dhënave të iphone android i personalizuar

  ODM USB TYPE C Kabllo të dhënash për ndryshimin e të dhënave të iphone android i personalizuar

  img_11

CERTIFIKATA JONË

 • 112
 • Certifikata-01-1
 • Certifikata-01-4
 • 217
 • 315
 • Certifikata-01-2
 • Certifikata-01-3