Rreth Nesh

Prezantimi i Kompanisë

Dongguan Kaweei Electronic Co., Ltd. është një nga prodhuesit më profesional të parzmoreve dhe lidhësve të telit në Kinë.E vendosur në qytetin e famshëm të prodhimit - Dongguan.

Që nga fillimi ynë në 2013, ne kemi ofruar shërbime dhe produkte me vlerë të shtuar që me cilësi, dorëzim në kohë dhe çmime konkurruese, ekipi ynë i shitjeve ndjek shpejt kërkesat e klientëve dhe ekipi ynë profesional i inxhinierëve ofron zgjidhje të shkëlqyera.

E themeluar

+

Lidhës të ndryshëm

+

Parzmore të ndryshme

Certifikata

Kaweei ka sistemin e përsosur ERP, dhe nëpërmjet certifikimit ISO 9001 dhe UL, ne po aplikojmë gjithashtu TS 16949.Kompania ka më shumë se 3000 lidhës të ndryshëm dhe 8000 parzmore të ndryshme.

Certifikata-01 (1)

Certifikata Kaweei Loge

Certifikata-01 (2)

E523443

Certifikata-01 (3)

E523443

Certifikata-01 (4)

Certifikata ISO9001

1

IATF 16949:2016

2

IATF 16949:2016

3

CP22-051496 GZMR220903078801-CP22-051496 IP68

rreth nesh 02 (1)

Kaweei është i pajisur me shumë makina automatike, gjysmë-automatike, për të mbështetur një sistem të fortë prodhimi.

Punëtoria jonë ka pajisje të avancuara prodhimi, duke përfshirë makinën e stampimit me shpejtësi të lartë, makinën e derdhjes me injeksion me shpejtësi të lartë, makinën terminale automatike, makinën e formimit vertikal, makinën automatike të grumbullimit të telave dhe makinën automatike të prerjes kompjuterike.Prodhimi i llojeve të ndryshme të parzmoreve dhe lidhësve të instalimeve elektrike, si dhe ofron shërbimin e montimit të produktit për klientët.

rreth nesh 02 (2)
rreth nesh 02 (3)
rreth nesh 02 (4)

Ne kemi pajisje profesionale të testimit: duke përfshirë testuesin RoHs, projektor 2.5D, analizues të seksionit tërthor të terminalit, testues tensioni, testues për matjen e lartësisë dhe gjerësisë, testues të koplanaritetit CCD, testues të bashkëplanaritetit të veglave, mikroskopin e veglave, testuesin e spërkatjes së kripës dhe testuesin e izolatorit të tensionit të lartë.

Të gjitha produktet tona bëhen në mënyrë rigoroze testimi dhe inspektimi përpara transportit.Të gjitha produktet tona janë në përputhje me RoHS 2.0 dhe REACH.

1
rreth nesh 02 (6)
rreth nesh 02 (7)
rreth nesh 02 (8)

Shërbimi ynë

Gjatë viteve të praktikës së biznesit, kënaqësia e klientit është prioriteti ynë kryesor.Detyra jonë është të ofrojmë produkte të shkëlqyera dhe shërbime të mira për të gjithë klientët.

Shërbimi OEM & ODM

Ne mbështesim disa porosi OEM & ODM nga kompani të mëdha shumëkombëshe në të gjithë botën, veçanërisht nga vende duke përfshirë SHBA, MB, Gjermania, Italia, Franca dhe Japonia etj.

1
2

Mbështetje me porosi

Kaweei vazhdon të zgjerojë Departamentin tonë të R&D dhe të bëjë çdo përpjekje për të përmirësuar cilësinë e produktit dhe teknologjinë e prodhimit për të përmbushur nevojat e klientëve të ndryshëm, për të rritur konkurrencën dhe aftësinë tonë prodhuese dhe për të krijuar një kënaqësi të mirë të klientit.Ne duam të ndajmë informacion dhe përvojë me klientët tanë, për të inovuar dhe rritur së bashku.

Filozofia Kaweei

1. Cilësia së pari

2. Menaxhimi shkencor

3. Pjesëmarrja e plotë

4. Përmirësimi i Vazhdueshëm

Kaweei mezi pret të shërbejë për ju këtu!

1231231231