• produkt
 • Pajisja e ndalimit të urgjencës në bllokun e terminalit në parzmoren e montimit të kabllove me 8 kunja të dyfishta PCB RJ45 për pajisjet e makinerisë rezistente ndaj rrjedhjeve.

  Asambletë e kabllove të veglave të makinerisë

  Kabllo për pajisje industriale, PVC, gri, e mbrojtur, gjatësia e kabllit: 0.74 m, Mbrojtja me fletë metalike plus tela kullimi

  Spec: Pajisje Industriale Parzmore instalime elektrike

  Vizatimi: Kontaktoni me ne


 • Detajet e produktit
 • Kontrolli i cilësisë
 • Mësoni më shumë ne
 • Etiketat e produktit
 • Aplikacion

  1, Pajisje industriale parzmore teli

  2, Parzmore mjetesh makine

  3, Parzmore kabllo të kontrolluesit

  Atributet e produktit

  Emri i produktit Montimi i kabllove të veglave të makinerisë
  SPECIFIKIM UL246422AWG/10C+AL/MY+DW+Gërshetë+xhaketë

  RJ45 CAT6 1M,Cab RJ45

  CAB 20*22AWG

  ARTIKU SPECIFIKIM
  Dirigjent AWG 22AWG
  Materiali Bakër i konservuar
  KOND. Madhësia 17/0.16±0.008mm
  Mburoja Materiali AL/MY
  Mbulimi 100%
  Izolimi AVG.Trashë 0.25 mm
  Materiali SR-PVC
  OD 1,3±0,05 mm
  Xhaketë AVG.Trashë 0.76 mm
  Materiali 80°C 62P/PVC
  Ngjyrë Gri/Gjysmë MATT
  OD 7.5±0.2mm
  Kodi i kabllove E zezë, kafe, e kuqe, portokalli, e verdhë, jeshile, blu, vjollcë, gri, me
  Numri i pozicioneve 10 PIN
  Lidhës - Kabllo Ekrani i kontrolluesit të dialogut DC2007

  Butoni i shtypjes së urgjencës

  Gjatësia e Kabllit 0.74M
  Shërbimi ODM/OEM
  Certifikimi ISO9001, certifikimi UL, ROHS dhe REACH më i fundit

  Vetitë elektrike

  Karakteri Elektrik Test 100% i hapur dhe i shkurtër
  Rezistenca e përcjellësit: 3Ω Maks
  Rezistenca e izolimit: 5 MΩ min
  Vlerësimi i tensionit: 300 V
  Vlerësimi aktual: 1A
  Temperatura e funksionimit: -10°C deri +80°C (sipas specifikave UL të kabllit)
  Koha e testimit: 3S

  Çfarë mund të bëjmë

  ai领域

  Ne ofrojmë shërbime të ndryshme prototipimi dhe prodhimi për të mbështetur nevojat individuale të klientëve tanë.Pajisjet e prodhimit plotësisht të automatizuara kanë shkurtuar në masë të madhe kohën e prodhimit.

  Mund të personalizoni parzmoret dhe lidhësit për makina, aviacion, industrial, pajisje shtëpiake, etj. Sipas nevojave të ndryshme.

  车用领域
  航太领域3

  Parzmore me porosi është ndërtuar sipas specifikimeve të detajuara të klientit dhe standardit tonë profesional.Çdo hap monitorohet dhe mallrat do të testohen rreptësisht përpara çdo dërgese.

  Etiketat e produktit

  Pajisja e ndalimit të urgjencës në bllokun e terminalit në parzmoren e montimit të kabllove me 8 kunja të dyfishta PCB RJ45 për pajisjet e makinerisë rezistente ndaj rrjedhjeve.(2)

  ● Montimi i kabllove

  Parzmore veglash makine

  ● Pajisjet industriale Parzmore instalime elektrike

  ● Kablloja e rrezatimit

  ● Parzmore instalime elektrike PCB

  ● Asambletë e kabllove PCB

  ● Montimi i kabllos së pajisjes së kontrollit

  ● Parzmore e kabllit të kontrolluesit


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • 1.Verifikimi i besueshmërisë së lëndëve të para

  Ka laboratorin e tij të veçantë për lëndët e para të përzgjedhura për verifikimin e performancës dhe monitorimin e cilësisë, për të siguruar që çdo material në linjë është i kualifikuar;

  2. Besueshmëria e përzgjedhjes së terminalit / lidhësit

  Pas analizimit të mënyrës kryesore të dështimit dhe formës së dështimit të terminaleve dhe lidhësit, pajisje të ndryshme me mjedise të ndryshme përdorimi zgjedhin lloje të ndryshme lidhësish për t'u përshtatur;

  3. Besueshmëria e projektimit të sistemit elektrik.

  Sipas skenarit të përdorimit të produktit përmes përmirësimit të arsyeshëm, linjave dhe komponentëve të bashkuar, të diferencuar në përpunim modular, për të zvogëluar qarkun, për të përmirësuar besueshmërinë e sistemit elektrik;

  4. Besueshmëria e projektimit të procesit të përpunimit.

  Sipas strukturës së produktit, përdorni skenarët, kërkesat e karakteristikave për të hartuar procesin më të mirë të përpunimit, përmes kallëpit dhe veglave për të siguruar dimensionet kryesore të produktit dhe kërkesat e lidhura me to.

    më shumë3 më shumë 1 më shumë2

  10 vjet prodhues profesional i parzmoreve të instalimeve elektrike

  ✥ Cilësi e shkëlqyer: Ne kemi sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë dhe ekip profesional të cilësisë.

  ✥ Shërbimi i personalizuar: Pranoni grumbullimin e produktit të vogël QTY dhe mbështetni.

  ✥ Shërbimi pas shitjes: Sistemi i fuqishëm i shërbimit pas shitjes, online gjatë gjithë vitit, duke iu përgjigjur në mënyrë të përsosur një seri pyetjesh për shitjet e klientëve pas shitjes

  ✥ Garancia e Ekipit: Ekipi i fortë i prodhimit, ekipi R & D, ekipi i marketingut, garancia e forcës.

  ✥ Dorëzimi i menjëhershëm: Koha fleksibël e prodhimit ju ndihmon për porositë tuaja urgjente.

  ✥ Çmimi i fabrikës: Zotëroni fabrikën, ekipi profesional i projektimit, ofron çmimin më të mirë

  ✥ Shërbim 24 orësh: Ekipi profesional i shitjeve, që ofron përgjigje 24-orëshe në urgjencë.